ADMINISTRAVIMAS IR KONSULTACIJOS

Tinklapių administravimas – ne administratorės darbas. Patikėkite savo svetainės administravimą mums ir gaukite iš jos realią naudą. Greita ir kokybiška priežiūra, informacijos atnaujinimas, turinio kūrimas ir talpinimas – visas kompleksas paslaugų, kurias geriausiai suteiks profesionalai.

Domina svetainės kūrimas ar atnaujinimas? Kreipkitės konsultacijos į mus ir padėsime nepermokėti bei pasiekti geriausią rezultatą. Daugelis įmonių aiškiai nežino, kokios svetainės funkcijos joms yra reikalingos. Pateiksime aiškią analizę ir padėsime neapsirikti.

Pasirinkite Jūsų verslui reikalingą paslaugą:

  • Svetainių administravimas leis išnaudoti visas svetainės galimybes ir sutaupyti lėšas papildomo darbuotojo samdymui. Profesionaliai pasirūpinsime interneto svetainės priežiūra!
  • Svetainės lankomumo analizė suteiks svarbių žinių apie Jūsų interneto svetainės lankytojus. Kaip jie atranda svetainę internete? Kokias prekes dažniausiai žiūri? Kodėl palieka svetainę? Kaip padidinti pardavimus internete? Gaukite atsakymą į visus šiuos klausimus!
  • Lankomumo didinimas svarbus kiekvienai svetainei. Kas iš knygos, jei ji neskaitoma? Neleiskite savo interneto svetainei dūlėti ant lentynos! Priklausomai nuo Jūsų veiklos specifikos, produktų ir siekiamų tikslų pasiūlysime kompleksinius internetinės rinkodaros sprendimus, kurie leis padidinti svetainės lankomumą.
  • Tinklaraščio kūrimas ir administravimas suteiks erdvę asmeniškesniam bendravimui su savo vartotojais, bendruomenės kūrimui. Taip pat tai įrankis tinklalapio lankomumui padidinti, kurį naudoja daugelis net ir didžiausių kompanijų.