ADMINISTRAVIMAS IR KONSULTACIJOS

Svetainės lankomumo analizė

Svetainės lankomumo statistika gali būti fiksuojama įvairiomis programomis ir daugelis gali jas naudoti, tačiau šį darbą vis atideda. Neatidėliokite ir negaiškite – mes pateiksime svetainės lankomumą taip, kad viskas būtų aišku, suprantama ir tikslu. Išnagrinėsime lankytojų elgesį, išskirsime vietas, kurias reikėtų atnaujinti ar patikslinti, pateiksime rekomendacijas. Svetainės lankomumo tikrinimas – būtinas, jei norite gauti patikimų žinių apie savo svetainę ar elektroninę parduotuvę.

Užsisakykite tinklalapio lankomumo analizei, jei:

  • galvojate apie atnaujinimą ar svetainės pakeitimus;
  • rūpi svetainės lankomumo didinimas;
  • baziniai lankomumo rodikliai negerėja plečiant turinio kiekį;
  • nepasiekiate jokių rezultatų paieškos sistemose;
  • svetainė neneša naudos (taip, svetainė privalo nešti naudą – juk investavote į ją! Atrasime problemas ir padėsime išspręsti!).

 

Svetainės lankomumo didinimas – dažna problema, kurios gražus dizainas neišsprendžia. Turinio ir lankytojų elgesio nagrinėjimas atskleidžia, kokių veiksmų reikia imtis visapusiškam funkcionavimui užtikrinti. Paruošime faktais paremtą ataskaitą, kurioje aiškiai matysite, kaip vartotojai randa ir kaip galėtų rasti Jūsų svetainę internete. Atskleisime, kaip ir kodėl būtent taip jie elgiasi užsukę į skirtingus svetainės lapus. Pasiūlysime sprendimus, kurie leis svetainės lankomumo didinimą pasiekti greitai, lengvai ir nešvaistant lėšų.