TURINIO KŪRIMO PASLAUGOS

Tekstai svetainėms

Dauguma šiuolaikinių verslo subjektų neįsivaizduoja savo veiklos be interneto svetainės, kurios dėka vyksta komunikacija su klientais. Iš tikrųjų, panašias paslaugas vartotojams siūlo daug įmonių, todėl svarbu užtikrinti, kad vartotojai rinktųsi būtent Jus. Internetinėje erdvėje nuolat vyksta kova dėl lankytojų dėmesio. Jeigu trokštate pritraukti į savo svetainę didesnį lankytojų srautą, siūlome Jums pasinaudoti viena iš mūsų teikiamų paslaugų – tekstų kūrimu svetainėms. Specializuotos turinio kūrimo agentūros „Plana“ komandos nariai yra įsitikinę, kad patrauklus, informatyvus ir kokybiškas svetainės turinys didina verslo subjektų matomumą, žinomumą ir, be abejo, pardavimus.

Svetainės turinys gali būti bevertis arba kokybiškas. Nuo to, koks yra Jūsų svetainės turinys, priklauso Jūsų konkurencinis pranašumas, pardavimų sėkmė, nuolatinių klientų skaičius, Jūsų siūlomų produktų arba paslaugų žinomumas bei Jūsų įmonės įvaizdis. Jūsų verslo sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo svetainės turinio. Todėl, jeigu kuriate savo įmonės svetainę arba norite atnaujinti svetainės turinį, susisiekite su mumis. Patyrę tekstų kūrėjai sukurs Jūsų svetainei vertingus tekstus, kurių dėka pagerės pardavimų rezultatai.

Mūsų komandos narių kuriami tekstai svetainėms pasižymi:

  • Taisyklinga gramatine ir stilistine sandara.
  • Patraukliu, profesionaliu, informatyviu bei išradingu turiniu.
  • Raktinių žodžių naudojimu, skatinančių dažnesnį vartotojų lankymąsi Jūsų svetainėje.

Profesionaliai parengtų tekstų dėka galėsite džiaugtis:

  • Kokybiškais ir vertingais svetainės tekstais.
  • Pagerėjusia bendra svetainės išvaizda.
  • Padidėjusiu svetainės lankytojų skaičiumi.
  • Geresniais pardavimų rezultatais.
  • Jūsų siūlomų produktų arba paslaugų žinomumu rinkoje.
  • Didėjančiu nuolatinių klientų skaičiumi, kas daugelyje įmonių yra pagrindinis pelno šaltinis.
  • Pergale kovoje su konkurentais dėl lankytojų dėmesio.

Jeigu trokštate nugalėti konkurencinėje kovoje, negailėkite investicijų į kokybišką svetainės turinį – Jūsų verslui tai labai naudinga. Suteikite potencialiems klientams galimybę Jumis pasitikėti. Atsiskleiskite savo klientams iš gerosios pusės, parodykite, kad esate patyrę pardavimų srities specialistai. Potencialiems klientams neturi kilti abejonių dėl Jūsų kompetencijos. Mūsų nuomone, būtent vertingi tekstai svetainėms padės užmegzti ryšį su klientais ir pratęsti bendravimą.

Panaudokite savo svetainės turinį tikslingai jau dabar - kreipkitės ir mes Jums padėsime!