TURINIO KŪRIMO PASLAUGOS

Tinklaraščio įrašai

Tinklaraštis tai viena svarbiausių komunikacijos priemonių su tiksline auditorija. Tačiau komunikacijos kokybė ir nauda didžiąja dalimi priklauso nuo tinklaraštyje talpinamų įrašų.  Specializuotos turinio kūrimo agentūros „Plana“ profesionalai yra įsitikinę, kad vertingi ir informatyvūs tinklaraščio  įrašai skatina pardavimus. Jeigu norite pristatyti tikslinei auditorijai savo siūlomus produktus arba teikiamas paslaugas, susisiekite su mumis – mes pasirūpinsime, kad vartotojai Jus atrastų!

Nemažai verslo subjektų patys rašo tinklaraščio įrašus arba patiki šį darbą nekompetetingiems asmenims. Tačiau tai nesuteiks Jūsų verslui jokios naudos. Todėl, sukūrę tinklaraštį, turite pasirūpinti ir jo turiniu. Norime Jus perspėti, kad kokybiško turinio tekstai tai dar ne viskas – reikia dar pasistengti, kad lankytojai juos atrastų. O tai yra mūsų užduotis. Profesionalūs turinio kūrimo žinovai parengs ne tik vertingus tekstus, bet ir padarys juos matomus paieškų sistemose.

 Mes Jums siūlome:

  • Vertingo turinio tekstus.
  • Taisyklingos stilistinės ir gramatinės sandaros tekstus.
  • Padidėjusį Jūsų verslo matomumą internetinėje erdvėje.

Profesionalus tinklaraščių įrašų kūrimas atneš Jūsų verslui daug naudos, o tai reiškia, kad Jūs:

  • Būsite lengviau pastebimi paieškos sistemų ir atrandami vartotojų.
  • Suteiksite potencialiems klientams informacijos apie Jūsų siūlomus produktus arba teikiamas paslaugas.
  • Išgirsite klientų poreikius, į juos reaguosite ir tobulėsite.
  • Didinsite savo produktų arba paslaugų žinomumą rinkoje.
  • Sudarysite vartotojams gerą įspūdį apie save bei užtikrinsite jų pasitikėjimą Jumis.
  • Pagerinsite pardavimų rezultatus.

Atsižvelgdami į tai, kokią naudą suteikia profesionalus tinklaraščio įrašų rašymas, patikėkite šį darbą savo srities žinovams. Mes manome, kad investicija į kokybiškus tinklaraščio įrašus tai puikus būdas padaryti savo verslą matomą ir pritraukti didesnį klientų srautą. Tinkamai parengta Jūsų prekių arba paslaugų reklama bei nuoširdus bendravimas su vartotojais prisidės prie Jūsų verslo sėkmės.

Kadangi šiandien panašias paslaugas bei prekes vartotojams siūlo daug verslo subjektų, turite būti išskirtiniai. Mes pasistengsime atskleisti Jūsų unikalumą tikslinei auditorijai, juk šiandien unikalumas yra sėkmingo verslo garantas.